Přihlaste se na prodloužený víkend v Luhačovicích a zjistěte, jak zvládat nástrahy diabetu

Chcete se dozvědět více informací o tom, jak zvládat nástrahy diabetu v každodenním životě, popovídat si v rámci individuálních konzultací se zkušeným lektorským týmem, zasportovat si na čerstvém vzduchu a seznámit se s novými lidmi? Pojeďte sami nebo s vaším rodinným příslušníkem, partnerem či přítelem na jaře na prodloužený víkend do Luhačovic!

Jak zvládnout diabetes v pracovním procesu, při sportu, běžných i nárazových činnostech nebo ve stresových situacích? DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. připravil ve spolupráci s DiaKar z.ú. a DIAHAZA s.r.o. druhý edukačně – motivační projekt pro osoby s diabetem druhého typu, který se uskuteční ve dnech 30. dubna až 3. května 2020 v Luhačovicích v hotelu Harmonie II. Akce je určená především pro diabetiky druhého typu v produktivním věku.

Program zahrnuje edukační diskuze zaměřené na různá témata, ze kterých si odnesete praktické znalosti potřebné k udržení diabetu pod kontrolou. Během celého pobytu budete moci využít možnost individuálních konzultací se zkušeným lektorským týmem, který tvoří diabetolog, diabetologická sestra, edukátoři a nutriční terapeut.

Naplánované jsou také sportovní aktivity. S ostatními účastníky si budete moci zahrát pétanque, vyzkoušet si nordic walking, zaplavat si v hotelovém bazénu nebo se projet na kolečkových bruslích po některé z tamějších in-line tras.

Akce se můžete zúčastnit sami nebo si s sebou vzít rodinného příslušníka, partnera či přítele.

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování edukačního pobytu pro osoby s DM2T.

Další informace a přihlášku naleznete zde.

Zpět

Mohlo by vás zajímat